Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

Vynikající BIO čaje

 

Kvalitní sypané čaje Valle Verde z celého světa. Máme pro vás výběr pouze toho nejlepšího v BIO kvalitě. 

Ochutnejte vynikající čaje různých chutí v BIO kvalitě

 Kč  
CHAI FIRE
Konzumace tohoto nápoje vyžaduje notnou dávku odvahy! Celé chilli papričky ostře podtrhují sladkou pikantnost zázvoru. Nápoj pro milovníky klasického koření. Skořice, hřebíček, kardamom a badyán zakulacují chuť ohňostroje. Příznivě působí na zažívání i nervový systém.
49,- 
CHUN MEE
Chun Mee znamená "cenné obočí", protože list připomíná obočí čínské krásky. Čaj má velmi typickou chuť a vůni doprovázenou mírnou sladkostí. Vyzkoušejte jak se chuť čaje mění při prvním či druhém nálevu.
Trpíte na jaře nedostatkem energie? Pak vyzkoušejte kvalitní čínský zelený čaj, svěží chuti a vůně, který zatočí s jarní únavou! Díky tomu, že není fermentovaný, obsahuje více než 85 % antioxidantů a teinu. Kromě doplnění energie stimuluje nervovou soustavu a navozuje pocit pohody a svěžesti. Je také skvělým pomocníkem pro posílení imunity a při boji s infekčním onemocněním.
49,- 
ENGLISH BREAKFAST
Pečlivě vybrané čajové lístky z oblastí indického Ásámu a Sumatry tvoří základ klasického English Breakfast čaje v BIO kvalitě. Silný aromatický čaj s měděnou barvou a s plnou vůní v každém šálku.
49,- 
ROOIBOS MANGO/JAHODA
Bio směs rooibosu velmi zvláštního druhu: měkká hladkost populárního jihoafrického rooibosu je dokonale propojena šťavnatou svěžestí manga a sladké jahody s citrónovou trávou. Ovoce září v jednotě s květy měsíčku.
49,- 
MANGO AND FRIENDS
Velké kousky šťavnatého exotického ovoce tvoří základ této sladké směsi.
49,- 
MIAMI ICE
Mnoho různých tmavě červených plodů a bobulí bylo smícháno s květem chrpy a obohaceno mrazem sušenými jahodami. Kusy jablek a papáji dodávají jemnou sladkost, zatímco zralé mango exotickou chuť, to vše dotvářejí měkké broskve s dalšími ovocnými poklady přírody.
49,- 
GOJI
Svět čaje našel nové "super ovoce". Goji, plod kustovnice, je často popisován jako přírodní vitamínová bomba. Navíc výrobci do této ovocné směsi přidali přírodní vitamín C. Goji, doplněné jahodami a ostružinami, tvoří ovocný sen pro všechny smysly.
49,- 
LAPAČ MRAKŮ
Sladká směs s kousky kiwi a višně dovedená k dokonalosti šťavnatými brusinkovými plátky. Kousky kokosu navodí atmosféru letní pohody. Rozsviťte si den!
49,- 

 

  

caj valle verde